Nasza szkółka rozpala pasję i marzenia piłkarskie wśród dzieci od najmłodszych lat. Organizujemy treningi dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zapewniamy także kontynuację zajęć dla starszych dzieci.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych na obiektach sportowych we Wrześni. W okresie od marca do października trenujemy na boiskach typu „Orlik”, natomiast w okresie zimowym w salach sportowych.

Podstawowym celem naszej szkółki jest stworzenie dzieciom warunków do wszechstronnego rozwoju oraz nauczenie ich podstawowych umiejętności piłkarskich. Proponujemy treningi poprzez zabawę, edukację poprzez sport oraz wychowanie w duchu zasad „fair play”. Treningi dostosowane są do wieku i umiejętności małych piłkarzy. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie dziecka, czerpanie przyjemności z aktywności fizycznej i gry w piłkę nożną. Tworzymy podstawy do uprawiania sportu przez całe życie.

Szkółka organizuje także spotkania z piłkarzami Lecha Poznań oraz wyjazdy na mecze Kolejorza. Już od najmłodszych lat dzieci uczone są zasad kulturalnego kibicowania.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Waldemar Przysiuda tel. 609-056-773

szkolkawp@onet.pl